Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

4

Naturalnie piękna regeneracja Twojej skóry

Terapie autologiczne zostały stworzone z myślą o pacjentach, którzy cenią sobie naturalne piękno. Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna bogatopłytkowa umożliwiają wykonanie nieinwazyjnych i dyskretnych zabiegów, które mają za zadanie redukować zmarszczki, zmniejszać cienie pod oczami, poprawiać kontur twarzy, a także pomogą w walce z łysieniem 

i wypadającymi włosami.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie zabiegami z użyciem preparatów biostymulujących Pluryal Innmedis, które są wysoce cenione za naturalne i szybko pojawiające się efekty wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Marzysz o zabiegu regeneracyjnym skóry, dzięki któremu osiągniesz
naturalny efekt bez ryzyka i powikłań? Terapia z wykorzystaniem ekskluzywnych i w pełni bezpiecznych biostymulatorów tkankowych to innowacyjny sposób na regenerację skóry za pomocą połączenia 3 aktywnych składników: polinukleotydów, kwasu hialuronowego i mannitolu, które odpowiadają na potrzeby kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Biostymulatory tkankowe PLURYAL Innmedis to najnowocześniejsze preparaty stosowane w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej i
kosmetologii. Działają na odbudowę i regenerację skóry i tkanki podskórnej poprzez stymulację komórek do produkcji kolagenu i elastyny.

3
6

Znamy sekret pięknych
i bujnych włosów, niezależnie od Twojego wieku!

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów na bazie wysoko oczyszczonych polinukleotydów dopuszczonych do iniekcji również w okolicach skóry owłosionej, które zwiększają aktywność metaboliczną komórek. Efekt? Wzmocniona skóra głowy, w pełni odżywione mieszki włosowe oraz zwiększona gęstość włosów!

Biostymulatory Pluryal Innmedis stworzone zostały dla kobiet oraz mężczyzn i są doskonałą odpowiedzią na potrzeby skóry w każdym wieku:

• swędzenie i suchość,
• widoczne pory,
• zmarszczki,
• nierówny koloryt,
• łysienie,
• przerzedzenie włosów

10
1

Zabiegi z wykorzystaniem preparatów Pluryal Innmedis pokochały Pacjentki w ponad 70 krajach z całego świata – zabiegi wykonasz również w naszej Klinice!

Skóra każdego z nas dojrzewa w różnym tempie i wymaga indywidualnego podejścia. W naszej praktyce stosujemy wysokiej jakości certyfikowane, sprawdzone i przede wszystkim, bezpieczne biostymulatory, których skuteczność działania obserwujemy w codziennej pracy, są biokompatybilnez organizmem pacjenta i nie wywołują powikłań. Skuteczność działania została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi na całym świecie. Nie ma ryzyka wystąpienia alergii, a zabiegi są przeprowadzane podczas jednego pobrania krwi pacjenta.

Jak wyglądają zabiegi z wykorzystaniem preparatów Pluryal Innmedis?

Preparaty Pluryal Innmedis podawana są na różne partie ciała w formie zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej. Na czym polegają? Zabieg osoczem bogatopłytkowym rozpoczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi pacjenta, która trafia do specjalnych probówek, te z kolei umieszcza się w wirówce, która umożliwia odwirowanie materiału. W ten sposób uzyskuje się preparat nazywany osoczem bogatopłytkowym. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polecane są pacjentom, którzy nie zaobserwowali jeszcze widocznych oznak starzenia swojej skóry, ale chcą poprawić jej kondycję, czy zredukować cienie pod oczami. Składniki odżywcze zawarte w osoczu działają anty – starzeniowo, poprawiają koloryt skóry, elastyczność i wzmacniają naczynia krwionośne.
2
8
W podobny sposób jak osocze, bo również z krwi pacjenta, uzyskuje się dodatkowy składnik – fibrynę, która po podaniu powoli łączy się tworząc naturalną, trójwymiarową sieć. Zabieg fibryną znajduje zastosowanie w przypadku konieczności uzupełnienia ubytków w skórze. W szczególności dedykowany jest osobom zmagającym się z głębokimi zmarszczkami, ubytkami w tkankach, czy bliznami np. po przebytym trądziku.

Oba zabiegi mogą zostać ze sobą połączone, co powoduje zwiększenie siły działania obu czynników zapewniając silniejsze i długotrwałe efekty zabiegów.

Fibryna oraz osocze bogatopłytkowe to materiały naturalne, dlatego ryzyko wystąpienia powikłań w postaci reakcji alergicznych jest bardzo znikome.

9
11

Jak przygotować się do zabiegu?

1. Około dwa dni przed zabiegiem pij dużo wody, aby nawodnić organizm,
2. Dzień przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu ani innych substancji odwadniających,
3. Nie stosuj niesteroidowych leków przeciwzapalnych i aspiryny na 3 dni przed zabiegiem. 7 dni po zabiegu nadal nie należy spożywać niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Pamiętaj, choć zabiegi z wykorzystaniem osocza i fibryny nie są zabiegami chirurgicznymi, to do ich przeprowadzenia niezbędna jest osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Powinien to być lekarz, który jednocześnie może pobrać materiał do iniekcji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ, ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK TO TYLKO MOŻLIWE.