Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

NEAUVIA SECTUM

to jedna z nowocześniejszych metod terapeutycznych w dermatologii estetycznej. Sectum wykorzystuje moc fali radiowych do ujędrniania skóry twarzy, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zyskała uznanie ze względu na szybkie i skuteczne działanie. Pozwala uzyskać efekt ujędrniający skórę, zapewniając przy tym długotrwałe korzyści odmładzające. Już jedna wizyta może zmienić Twoją skórę i znacząco opóźnić proces starzenia. Obawiasz się inwazyjnych zabiegów? Zabiegi z serii Neauvia Sectum są rozwiązaniem, które spełnią Twoje oczekiwania!

Jak wygląda zabieg Neauvia Sectum na ciało?

Zabieg Neuavia Sectum jest bezinwazyjny i bezpieczny polega przede wszystkim na masażu przy użyciu specjalnej głowicy, która emituje fale elektromagnetyczne dające miłe odczucie ciepła. Miejsce poddawane zabiegowi jest stopniowo rozgrzewane, aż do osiągnięcia określonej temperatury. Warto wiedzieć, że podczas zabiegu nie dochodzi do poparzenia naskórka. Fale radiowe działają dość głęboko – wpływają zarówno na tkanki powierzchniowe, jak i na te położonej głębiej dlatego właśnie efekty zabiegu są tak szybkie i skuteczne. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona nie dłużej niż przez kilka godzin.

Efektów zabiegów Neauvia Sectum twarz, szyja, dekolt:

  • podniesienie owalu twarzy i podbródka oraz ujędrnienie struktury skóry,
  • spłycenie zmarszczek – terapia zapobiega starzeniu się skóry
  • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,
  • odbudowa kolagenu, poprzez rozgrzewanie warstwy skóry właściwej,
  • zmniejszenie przebarwień oraz ekspresowy proces gojenia i naprawy skóry

Zabiegi Neuavia Sectum wykorzystywane są również w procesie odchudzania. Jeśli marzysz o wykonturowaniu ciała, redukcji cellulitu to jest to zabieg stworzony dla Ciebie. W szczególności polecamy kobietom po ciąży oraz po dużej utracie wagi, które chcą skutecznie i szybko ujędrnić swoją skórę.  Terapia Neuavia Sectum pozwalaja na wzrost napięcia i poprawę kondycji skóry oraz służy do usuwania lokalnych nadmiarów zgromadzonego tłuszczu.

7

Jak wygląda zabieg Neauvia Sectum na ciało?

Zabieg jest bardzo przyjemny i zupełnie bezbolesny, w jego trakcie wybrana powierzchnia ciała jest masowana za pomocą głowic emitujących fale radiowe, dające uczucie przyjemnego ciepła. Głowice przeznaczone do zabiegów na ciało pozwalają na głębszą penetrację energii i oddziaływanie na tkankę tłuszczową. Wzrost temperatury wywołuje rozluźnienie mięśni oraz przyspiesza przemianę materii.Przy zabiegach Neuavia Sectum korzystamy ze specjalnego żelu zaprojektowanego, by chronić Twoją skórę przed ciepłem podczas zabiegu fal radiowych, jednocześnie zapewniając skuteczność. Żel w swoim składzie posiada czystą glicerynę farmaceutyczną ze składnikami aktywnymi, które uwalniają się podczas zabiegu.
Neuavia Sectum dla ciała to ogrom korzyści dla Twojej skóry, wśród których wyróżnić można:
  • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • zagęszczenie i napięcie skóry brzucha – likwidacja tzw. boczków
  • zmniejszenia problemów związanych z cellulitem,
  • podniesienie pośladków – bezinwazyjny lifting pośladków
  • redukcja obwodu ud, wysmuklenie nóg
1

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ, ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK TO TYLKO MOŻLIWE.