Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

Neauvia Ginekologia

Problemy dotyczące budowy i funkcjonowania narządów płciowych stanowią dla kobiet źródło kompleksów i utrudniają, a nawet uniemożliwiają normalne życie seksualne. Z pomocą przychodzi ginekologia estetyczna – w naszej Klinice specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów „intymnych”. 

Mają one na celu poprawę jakości życia kobiet, zwiększenie komfortu fizycznego i psychicznego pacjentek oraz poprawę wyglądu intymnych części ciała.  Zapewniając bezbolesne, nieinwazyjne i niechirurgiczne leczenie, które pozwala pacjentkom wrócić do normalnych codziennych czynności zaraz po zabiegu.
5

Zabiegi rewitalizacji pochwy, czy modelowanie warg sromowych wykonywany jest przy wykorzystaniu radiofrekwencji Neuavia Sectum. To najnowszej generacji metoda stosowana w ginekologii estetycznej na świecie. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz praktycznie bezbolesny.

Dla kogo polecane są zabiegi?

Idealne dla kobiet, których zmiany zachodzące w obrębie pochwy i sromu utrudniają codzienne funkcjonowanie i czerpanie przyjemności z życia seksualnego oraz tym, którym zależy na poprawie estetyki miejsc intymnych, reasumując zabiegi szczególnie polecamy:

– kobietom, które zaobserwowały niekorzystne zmiany w kondycji swoich miejsc intymnych,

– kobietom po przebytej menopauzie, u których występują dolegliwości związane z tym okresem,

– kobietom, które nie są zadowolone z wyglądu zewnętrznych narządów płciowych

holistyczna strategia leczenia, zapewniająca najskuteczniejsze odmłodzenie okolic intymnych
6

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ, ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK TO TYLKO MOŻLIWE.