Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

W ostatnich latach zaczęto wykorzystywać naturalną zdolność organizmu
samoleczenia. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest formą medycyny
regeneracyjnej, która może wykorzystać te zdolności i wzmocnić naturalne czynniki wzrostu wykorzystywane przez organizm do leczenia tkanek.

Osocze bogatopłytkowe to materiał uzyskany z próbki krwi pobranej od pacjenta, tuż przed zabiegiem za pomocą specjalnego zestawu zabiegowego. W wyniku odpowiednich wirowań uzyskuje się osocze bogatopłytkowe lub fibrynę, które wstrzykuje się w skórę, co daje spektakularne efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry. Wirowanie i separacja pozwala zagęścić osocze tak, aby uzyskać w nim jak najwyższe stężenie płytek krwi. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych, naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów. Ich biostymulujący efekt
leczniczy wykorzystywany jest od lat, między innymi w ortopedii, chirurgii czy diabetologii.

Skóra po takim zabiegu jest doskonale odżywiona, rewitalizuje się, odzyskuje witalność, a zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust ulegają spłyceniu. Ponadto zabieg służy do leczenia ran i wspomaganiu procesu gojenia, w leczeniu postępującej martwicy oraz przy odbudowie i procesie regeneracji tkanek, poprzez biostymulację komórek skóry. Użycie osocza bogatopłytkowego polega na stymulowaniu komórek macierzystych, które mogą się namnażać i pobudzać do produkowania nowego kolagenu a także usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Dzięki stosowaniu własnego osocza nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej, gdyż jest ono naturalne dla organizmu.

Dla kogo tzw. Wampirzy lifting czyli zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Zabieg ten jest dedykowany osobom, które pragną zredukować oznaki starzenia się skóry oraz poprawić kondycję skóry. Wampirzy lifting polecany jest osobom ceniącym sobie w pełni naturalne metody, bazujące na stymulacji zdolności autonaprawczych organizmu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ, ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE NAJSZYBCIEJ JAK TO TYLKO MOŻLIWE.