Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

dr n. med. Estera Kłosowicz

SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII,
DYREKTOR MEDYCZNY

Lekarz specjalista z położnictwa i ginekologii – specjalizację odbyła w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie poza pracą zawodową zajmuję się działalnością dydaktyczną oraz naukową.

Odbyła staż zagraniczny w American Center for Reproductive Medicine w Cleveland Clinic – drugiej na świecie najlepszej klinice zajmującej się diagnostyką i leczeniem niepłodności.

Prowadzi bloga – Nasteroje – z zakresu niepłodności, gdzie można znaleźć wiele ciekawych artykułów a także historii par, które szczęśliwie zostały Rodzicami.

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2012 roku, jest także absolwentką studiów z zakresu Dietetyki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończyła w 2013r. Stara się łączyć obie dziedziny w kompleksowym podejściu do Pacjenta.

Zainteresowanie oraz praca zawodowa związane są głównie z diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych, kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, diagnostyką i leczeniem niepłodności, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych, oraz opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką ultrasonograficzną. 

Ustawicznie doskonali umiejętności w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie – USG ginekologiczne, USG piersi oraz USG płodu – posiada certyfikat FMF oraz certyfikat PTG. Ponadto zajmuje się problemami świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.

Łącząc medycynę z dietetyką stara się zapewnić holistyczne podejście w diagnostyce oraz leczeniu Pacjentów.
Autorka publikacji naukowych oraz wystąpień medialnych z zakresu medycyny rozrodu. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii i dietetyki, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Członek ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii).

Jako kobieta ma świadomość, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu, dlatego zawsze stara się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji i zapewnić profesjonalną opiekę.

Od czasu studiów jest wolontariuszem Stowarzyszenia Lekarzy Nadziei – Przystań Medyczna. Działa także w Stowarzyszeniu Malta Służba Medyczna.

Praca lekarza jest jej wielką pasją i życiowym powołaniem, w którym się spełnia poprzez profesjonalne indywidualne podejście oraz opiekę i pomoc Pacjentom.