Adres

ul. Jana Matejki 4,
43-603 Jaworzno

Telefon

32 704 34 15

lek. Magdalena Kozak

NEUROLOG

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w 2020 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. Od wielu lat zajmuję się diagnostyką dopplerowską tętnic szyjnych i kręgowych. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności z tej dziedziny. Odbywałam kursy w Poznaniu w ramach Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii oraz w Warszawie.
 
W 2022 r ukończyłam kurs podstawowy Elektroneurografii oraz Elektromiografii, obecnie odbywam szkolenia z tego zakresu oraz wykonuję badania w oddziale neurologii.
 
W chwili obecnej pracuję jako starszy asystent Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.
Stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział zjazdach oraz konferencjach naukowych.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży w Polsce oraz staży zagranicznych (2013-1016) w szpitalach klinicznych w Hildburghausen, Coburg. Posługuję się biegle językiem niemieckim.
Zajmuje się schorzeniami takimi jak: neuropatie, zawroty głowy, udar mózgu, dyskopatia, choroba Parkinsona, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle głowy, padaczka, stwardnienie rozsiane, drżenie, zespoły otępienne.